Kryesore

Shqipëria kalon në avantazh ndaj Armenisë 1-0Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 19/11/22 |
Opi Nion

Shqipëria ka shënuar dhe ka kaluar në avantazh në miqësoren që po zhvillohet me Armeninë në “Air Albania”.

Në vetëm 28 minuta lojë Shqipëria kaloi në avantazh me golin e realizuar nga Xhuliano Skuka.

Një asist nga Çokaj bëri që sulmuesi i Partizanit mos gabojë me gjuajtjen nga brenda zonës dhe kalon në avantazh kuqezinjtë.

Pas