-Jetë dhe Stil

Shpiken reçipetat me vibrim… zmadhojnë numrin e gjoksitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:24 - 05/09/15 |
root

Vajza iu erdhi dita, tani nuk do të keni nevojë të bëni operacione plastike për të zmadhuar numrin e gjoksit, por këtë gjë mund ta bëni edhe duke blerë një palë reçipeta me vibrim. Kur e dëgjon duket si mision i pamundur, por janë të vërteta dhe janë shpikur nga serbi, Milan Milic.  Ato rekomandohen të vishen tre herë në ditë nga pesë minuta dhe rezultati është fantastik. Milic ka sqaruar se ato e ngrenë shumë gjoksin, e bëjnë më të fortë si dhe e bashkojnë atë. E para që i ka provuar ka qenë e dashura e tij, 24 vjeçarja Jelena Sabic, e cila ka mbetur e mahnitur nga ky rezultat.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas