Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Fier, shpëton mrekullisht pronari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:07 - 18/05/22 |
Opi Nion

Një bombol gazi ka shpërthye pasditen e sotme në nj banesë në lagjen “29 nëntori”, në Fier.

Paraprakisht mësohet se si pasojë e shpërthimit të bombolës banesa është përfshirë në flakë. Ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit Y.M., i cili ka marrë dëmtime të lehta.

Sot rreth orës 15:45, në lagjen “29 Nëntori” në banesën e shtetasit Y. M. ka rënë zjarr si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit.

Shtetasi Y. M ka marrë dëmtime të lehta në duar.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas