Kronikë

Shkozet/Makina përplaset me trafikndarësen dhe përmbyset në rrugë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 31/10/20 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur në zonën e Shkozetit, ndërsa raportohet se një person është plagosur.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në pjesën e unazës, ku mjeti tip Ford me targa AA568ZO,  është përplasur me trafikndarësen dhe më pas është përmbysur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet mbi rrethanat dhe shkaqet e aksidentit./Opinion.al

 

Pas