Kronikë

Sherr me thika/ Plagosen dy të rinj, nisen me helikopter drejt Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 20/02/21 |
Opi Nion

Dy të rinj nga Skrapari janë nisur me helikopter drejt Tiranës pasi kanë të mbetur të plagosur pas një konflikti ku janë përdorur thikat.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë, ku të rinjtë janë konfliktuar me fjalë në tregun e qytetit dhe më pas sherri është përshkallëzuar në përdorimin e thikave. Sipas news 24, dy personat e plagosur E.M, 22 vjeç dhe A.Ç 24 vjeç dhe janë në gjendje të rëndë. Mësohet se të rinjtë janë plagosur nga një 33-vjeçar, ndërsa policia nuk ka ende njoftim për ngjarjen.

Pas