Life Style

Shenjt e Horoskopit që nuk i kursejnë kritikat për partnerin e tyreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:32 - 03/09/22 |
Opi Nion

LUANI

Luanesha nuk do ta mbajë gojën mbyllur. Ajo nuk është nga ato që përkëdhel veshët, as nuk ka aq shumë mirësjellje apo takt kur sheh diçka të gabuar. Nuk e bën për keqdashje, thjesht është tepër e sinqertë për orë të tëra dhe e bën këtë për të ndihmuar gjysmën tjetër të bëhet më e mirë. Kështu mendon aj për këtë. Ajo nuk mendon se po e ofendon dhe nëse ofendohet, edhe ajo do të mbyllë një sy pasi nuk e kuptoi se sa shumë donte ta…ndihmonte.

VIRGJËRESHA

Jo se nuk e prisnit Virgjëreshën në listë. Ajo zakonisht merr kurorën e partnerit më gjykues. Kontrollon, skanon dhe më pas del në përfundimin me të gjitha të metat e burritqë ka pranë. Dhe sigurisht që kërkon që ai t’i respektojë dhe t’i ndryshojë ato. Perfeksionizmi i saj gjithashtu derdhet në marrëdhënien e saj dhe e bën personin tjetër të zemëruar. Por kjo nuk do të thotë se ajo nuk e do partnerin e saj. Ky është vetëm karakteri i saj.

AKREPI

Askush dhe asgjë nuk i shpëton “radarit” të Akrepit. Ajo sheh gjithçka, kontrollon gjithçka, por ka një arsye specifike pse do të fillojë të godasë të gjitha të metat e partnerit të saj. Dhe kjo nuk është gjë tjetër veçse ta bëjë të ndihet i pasigurt, pak dhe më lehtë i manipulueshëm. Ajo do të përpiqet ta shkëpusë nga bota në përgjithësi dhe ta ketë vetëm për të. Sepse siç e dini, Akrepi dëshiron ta kontrollojë atë 100%.

Pas