-Jetë dhe Stil

Shenjat e horoskopit më të paqëndrueshme emocionalisht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 30/07/19 |
xhu lia

Disa shenja të horoskopit janë më të ndjeshme, ndërkohë që të tjerat janë më të afta për të kontrolluar veten. Por ndër 12 shenjat janë edhe ato,  të cilat kanë luhatje të shpeshta humori.

Ujori

Ujorët kalojnë shumë probleme dhe drama në jetën e tyre. Nëse keni nevojë për një shpatull ku të mbështeteni ata nuk janë të duhurit, pasi ju do ishit të tepërt për ta. Mendimet e tyre ndryshojnë çdo minutë dhe për pasojë nuk mund t’ju japin këshilla të mira.

Dashi

Personat që i përkasin shenjës së Dashit duket se e kanë të vështirë të kontrollojnë emocionet pasi janë mjaft agresivë. Çdo gjë me inat dhe kjo i bën të mos mendojnë për momentin.

 Shigjetari

Të lindurit në shenjën e shigjetarit dinë vetëm t’i komplikojnë gjërat. Disa prej tyre thjesht është më mirë të mos flasin, sidomos për çështje që ju takojnë të tjerëve. Ata thellohen shumë emocionalisht dhe më pas ndryshojnë menjëherë.

 Virgjëresha

Virgjëreshët janë të fiksuar pas perfeksionit, por as vetë nuk dinë ku ta gjejnë. Në vendimet që ju përkasin të tjerëve, Virgjëreshët janë të gatshëm t’ju japin 100 këshilla, ndërsa për veten e tyre mendojnë komplet ndryshe.

 Binjakët

Shumë persona mendojnë se vështirësia për t’i kuptuar Binjakët qëndron në personalitetin e tyre tepër kompleks edhe pse kjo është një teori e gabuar. Ajo që ndodh me ta, është se thjesht disa herë mund të jenë tepër të shpejtë kur kalojnë nga njëra gjendje mendore në tjetrën./Opinion.al/

 

Pas