InstaBIZ

Shakira: Tradhtitë e Pique janë zbuluar nga një hetues privat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:12 - 13/06/22 |
Opi Nion

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me dhënien fund të historisë mes Shakirës dhe Gerard Piqué.

Ylli i popit dyshohet se kishte prova për marrëdhënien e ish-partnerit, pasi e kishte ndjekur nga një hetues privat, pikërisht sepse ajo kishte dyshime për sjelljen e pazakontë të Pique.

Shakira do të zbulonte edhe disa mesazhe drejtuar të dashurës së tij: mes tyre do të ishte një ku ai e konsideronte atë si “zonjën e parë”.

Megjithatë, dashuria e re aktualisht është ende anonime. Edhe pse Pique ka refuzuar çdo përpjekje të Shakirës për të rregulluar lidhjen, marrëdhënia e tyre aktualisht është në një fazë delikate për kujdestarinë e fëmijëve.

Javën e kaluar të dy kaluan disa ditë në Republikën Çeke me fëmijët për të shoqëruar Milanin e vogël të përfshirë në superkupën e bejsbollit nën 10 vjeç dhe Pique nuk ka ndërmend ta prishë këtë ekuilibër me publikimet publike për lidhjen e tij të re.

Pas