InstaBIZ

Selena Gomez ‘zhduk’ çdo kujtim të Justin Bieber nga jeta e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 10/06/19 |
xhu lia

Për shumë kohë marrëdhënia mes këngëtarëve Justin Bieber dhe Selena Gomez ka qenë një ndër më të diskutuarat për shkak të ulje-ngritjeve që kanë patur.

Edhe pas ndarjes së tyre dhe martesës së Bieber me modelen Hailey Baldwin shumë nga fansat kanë shprehur dëshirën për një rikthim të këngëtarit me Gomez.

Por tashmë për të dyja palët kjo histori është mbyllur dhe diçka të tillë e përforcon edhe gjesti i fundit i Selenës.

Mësohet se ajo ka fshirë nga Instagrami i saj fotot që kishin të bënin me këngëtarin dhe e fundit që ka fshirë është pikërisht ajo që kishte publikuar për ditëlindjen e tij në vitin 2018.

Kujtojmë se pas ndarjes nga këngëtari Gomez pati shumë probleme me shëndetin mendor, e për këtë arsye u shtrua në një klikinë, por tashmë duket se ndihet më mirë dhe më e qetë./Opinion.al/

Pas