Emisionet

Opinion/ Atentate mafioze!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 26/09/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e 25 shtatorit në programin “Opinion” u diskutua për atentatet mafioze si ai i ish-policit, Santiago Malko.

Artan Hoxha, Ermal Vija, Doriana Bezat, Aleks Hajdari dhe Elvis Koxhja diskutuan ndër të tjera për mënyrën si funksionojnë ato, si është situata e krimit në vend, cilat janë qytetet më problematike.

Në pjesën e tretë u shfaq një përmbledhje për tryezën e reformëz zgjedhore.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

Pas