Aktualitet

Sali, ngre kokën do ta votosh reformën në drejtësi?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:40 - 06/05/16 |
b.f

Kryeministri Edi Rama ka përsëritur disa herë se PD po pengon reformën në drejtësi. “Por në fund i tregua i drejpërdrejtë dhe furi gishtin tek Sali Berisha. Ai e sfidoi dhe thirri disa herë në emër: Sali, ngre kokën dhe më shih. Sali do e votosh reformën në drejtësi…”

Rama i përsëriti disa herë këtë Berishës, i cili qendronte i ulur në vendin e tij në Parlament. Sakaq iu drejtua Topallit; Jozefinë ti qesh, qesh sa më shumë se do ta ndihmosh të dalë nga bataku…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas