InstaBIZ

Sa fitoi nga miliona klikime të hitit ‘Telat e zemrës’, surprizon Era Rusi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:26 - 10/10/18 |
el ida

Në programin ‘Trokit’ ishte  e ftuar Era Rusi.

Këngëtarja është duke shijuar një suksesin nga hitet e saj ‘Telat e zemrës’ dhe ‘Më dhemb dashnia’. E pyetur se përse Era mori këtë kthesë muzikore ndryshe nga këngët klasike të festivaleve, teksa ajo tha se kishte kohë që donte ti tregonte publikut një tjetër dimension.

Këngëtarja rrëfeu në ‘Trokit’ se nuk e njihte nga afër Remzijen dhe ishte kurioze si do reagonte ajo. Por gjithçka shkoi mirë. Ajo është e vetëdijshme se kënga u pëlqye dhe u klikua shumë. Por surprizoi kur tha se akoma nuk ka marrë asnjë para nga klikimet në You Tube.

Pas