Aktualitet

Rreth 1 orë në seli, përfundon takimi i Bashës me zëvendës ambasadorin amerikan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:05 - 06/01/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar takimi i Zëvendës ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Demian Smith me, Lulzim Bashën.

Sikurse duket në pamjet e siguruara nga Opinion.al, pas rreth një ore, Smith ka dalë nga selia blu.

Kjo vizitë erdhi në një moment kur situata në kampin blu nuk është e qetë.  Këtë të enjte në selinë e PD kanë qenë dy grupe mbështetësish të ish-kryeministrit Sali Berisha, Grupi i Rithemelimit të PD dhe të rinjtë e FRPD të cilët i gjetën dyert e mbyllura dhe nuk mundën të hyjnë në godinë./Opinion.al

 

Pas