InstaBIZ

Rozana Radi i thotë gjysh, Drini Zeqo: Plak, plak, po e kam flakëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:22 - 24/12/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Jo Vetëm Modë”, në Tv Klan, moderatorja e njohur Orinda Huta ka organizuar një festë me pizhame, ku të ftuar kanë qenë Rozana Radi, zv.ministrja e Arsimit Bora Muzhaqi, Sara Kalemi, Drini Zeqo, Cubi Metkaj dhe Eraldo Rexho.

Sara Kalemi ka treguar se ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm për të dhe karrierën e saj në aktrim. Ajo ka marrë pjesë në disa filma të cilët kanë pasur shumë sukses.  Gazetari Drini Zeqe nuk ka parë filmat ku ka luajtur Sara dhe Rozana Radi i ka thënë me shaka Orindës se nuk e dinte që ka marrë gjyshin në emision.

Orinda Huta: Tek “Dashuri dhe turbulenca ke pasur 2 partnerë, tani ke partner Olsin, kush ishte partneri më mbështetës për ty?

Sara Kalemi: Janë dy situata të ndryshme. Në “Dashuri dhe turbulenca kisha shumë skena intensive me Gentian Zenelaj të cilat kanë qenë shumë të vështira sepse ka qenë edhe koreograf përveç aktrimit. Genti ishte shumë suportues.

I pyetur nga Orinda nëse e ka parë këtë film, Drini Zeqo ka treguar se nuk e ka parë të gjithin, por vetëm disa sekuenca. Të ftuarit e tjerë i tërhoqën vëmendjen pse nuk e ka parë.

Orinda HutaSara kush të pëlqeu më shumë nga të tre aktorët?

Sara Kalemi: Amosi nuk kapet një herë se ishte “baby kiss” e heqim.

Drini Zeqe: Po pse je puthur me të tre këta ti?

Rozana Radi: Orinda nuk e dija që paske marrë dhe gjyshin këtu. Drini, po ti paske rënë shumë!

Drini Zeqo: Rozana, plak, plak, po e kam flakë!

Rozana Radi: Ta kesh por ta kesh për veten tënde.

Sara Kalemi: Atëherë, janë dy raste shumë të ndryshme sepse edhe tek pjesa e Gentian Zenelit ishte shumë teknike, nuk është se…

Cubi Metkaj: Nuk dinte të puthte, e morëm vesh, puthte Olsi./ Tv Klan

Pas