InstaBIZ

Rita Ora bashkëpunim me emrat më të njohur të muzikës në vetëm një këngë


               Publikuar në : 09:42 - 18/04/19 |
xhu lia

Pak ditë më parë  qarkulloi lajmi se këngëtarët Justin Bieber dhe Ariana Grande do të publikojnë së shpejti një bashkëpunim mes tyre.

Ky lajm është konfirmuar edhe nga vet këngëtari në rrjete sociale. Por mesa duket nuk bëhej fjalë vetëm për Ariana Granden.

Beiber ka publikuar një video në Instagram ku bëri të ditur se ky produksion muzikor ka si subjekt shpëtimin e tokës dhe veç Grandes do të kishte edhe emra të tjerë të njohur si, Halsey, Zac Brown, Brendon Urie, Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Snoop Dogg, Kevin Hart, Adam Levine, Shawn Mendes, Charlie Puth, Sia, Hailee Steinfeld, Lil Jon, Rita Ora, Miguel, Katy Perry, Lil Yachy, Ed Sheeran, Meghan Trainor, Joel Embiid, Tory Lanez, John Legend, Bad Bunny, Psy, Kris Wu, the Backstreet Boys, Benny Blanco etj.

Kjo këngë pritet të jetë mjaft emocionuese dhe gjithashtu ka mbledhur së bashku shumë nga emrat e njohur të muzikës mes tyre edhe këngëtaren me origjinë shqiptare./Opinion.al/

 

View this post on Instagram

 

Let’s save the Earth @lildickygram . New song and video tomorrow night 🌎

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Pas