Aktualitet

Rama publikon pamjet: Në Shishtavec po merr jetë “Parku i Aventurave”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:42 - 23/09/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje nga Shishtaveci i Kukësit. Kreu i qeverisë shkruan se në këtë vend po merr jetë “Parku i Aventurave”, i cili sipas tij do të jetë një mundësi e artë për zhvillimin e turizmit në këtë anë të Shqipërisë.

“Dhe nga Shishtaveci i Kukësit ku po merr jetë “Parku i Aventurave”, një mundësi e artë për zhvillimin e turizmit në këtë kënd të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

Pas