Politikë

Rama: Nënat kryefamiljare e morën këto ditë bonusin e Pakos së MadheBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:31 - 12/01/23 |
Opi Nion

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, kryeministri i vendit Edi Rama ka bërë të ditur se të gjitha nënat kryefamiljare e kanë marrë premtimin e bonusit të Pakos të Madhe.

Rama i uron të gjitha nënat kryefamiljare që ta kenë sa më mbarë e me shëndet të plotë vitin 2023.

“Të gjitha nënat kryefamiljare e morën këto ditë sipas premtimit bonusin e Pakos së Madhe dhe urojmë ta kenë sa më të mbarë e me shëndet të plotë, vitin që sapo ka nisur”, shkruan Kryeminstri Rama në Facebook.

Pas