Politikë

Rama në Surrel, ku voton Veliaj dhe Ruçi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 24/04/21 |
Opi Nion

Ndërsa qendrat e votimit do të hapen të dielën në orën 07:00, edhe drejtuesit politikë do të jenë pjesë e zgjedhjeve. Sikurse mësohet, Kreu i Kuvendit Ruçi do të votojë në orën 07:30 në Liceun Artistik, ndërkohë që në orën 09:00 tek Parku Olimpik, voton kryetari i Bashkisë së Tiranës, Veliaj. Kryeministri Rama do të votojë në Surrel në orën 10:30./Opinion.al

Pas