Kryesore

Rama-Metës: Futja në lokalet ku vënë baste subjektet e OFL, krim mendor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:57 - 15/10/20 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta kanë vijuar replikat. Rama  i është drejtuar sërish presidentit duke theksuar se përfshirja e tij si palë në zgjedhje është krim zgjedhor.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryeministri thotë se futja e Presidentit skutave, nëpër lokale ku vënë baste ilegale subjektet e OFL për të propaganduar rrëzimin e qeverisë me revolucion është krim mendor

Postimi

Ilir, krim zgjedhor në Republikat Parlamentare është edhe përfshirja e presidentit si palë në zgjedhje me thikë në gojë! Ndërsa futja e Presidentit skutave nëpër lokale ku vënë baste ilegale subjektet e OFL për të propaganduar rrëzimin e qeverisë me revolucion është krim mendor!

Pas