Kryesore

Rama “braktis” Vlorën, merr mandatin në qarkun e Durrësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 21/06/21 |
Opi Nion

Kreu i PS-së, njëkohësisht edhe kreu i qeverisë, Edi Rama ka vendosur të ‘braktisë’ qytetin e Vlorës dhe të marrë mandatin në qarkun e Durrësit.

Rama ka dërguar një shkresë në KQZ, ku kërkon që të mbajë mandatin e fituar në qytetin e Durrësit.

Pas 2 mandatesh në Vlorë, Rama ka vendosur që të jetë deputet i Durrësit./Opinion.al

Pas