Kryesore

Qytetarët i bllokojnë rrugën Gjiknurit: Ministrat kanë frikë nga populli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 12/11/18 |
b.f

Dhjetra qytetarë të Tiranës, të hënën në darkë, i kanë zënë rrugën ministrit të Energjisë Damian Gjiknuri.

Me pankarta në duar dhe me thirrjet ‘qeveri hajdute’, qytetarët kanë dalë në rrugë mbrëmjen e sotme duke i dalë përpara ministrit Gjiknuri, i cili ishte drejtuar për tek Top Channel ku është i ftuar mbrëmjen e sotme.

Për më shumë ndiqni videon:

Pas