Sociale

Punime në rrjet, OSHEE njofton stakim të energjisë në disa zona të Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:14 - 21/07/21 |
Opi Nion

Disa zona të kryeqytetit do të kenë shkëputje të energjisë elektrike gjatë ditës së enjte, për shak të disa punimeve, sikurse bën me dije OSHEE. Stakimet do të prekin nga ora 09:00-15:00 rrugën “Taulantia”, rrugën “Kole Popa” dhe një pjesë në zonën e ish-Tregut Elektrik , një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, po ashtu bulevardin “Zhan Dark” dhe në rrugën “Kamëz-Valias, Kasall.

Ndërkohë në rrugën “Agon” dhe në rrugën “Ention Frroku” do të ndërpritet energjia nga ora 10:00 deri në 16:00./Opinion.al

 

Pas