Bota

Princi George i qeshur dhe i kënaqur, Princesha Charlotte qaramane dhe nevrike !


               Publikuar në : 22:20 - 21/07/17 |
b.f

Princi George dhe Princesha Charlotte janë dy fëmijët më të famshëm në botë që tërheqin vazhdimisht me daljet e tyre publike vëmendjen e mediave. Sot ata janë shfaqur shumë ndryshe me humorin nga njëri tjetri gjatë një udhëtimi me prindërit e tyre midis Gjermanisë dhe Polonisë.

Teksa Georges i pëlqenka helikopteri dhe eksplorimi i tij  ku ai është parë i qeshur, Princesha Charlotte ka shpërthyer në të qara pasi nuk ka dashur të hipi në aeroplan, shkruan opinion.al

George në eksperiencën e fundit duke eksploruar disa helikopterë në Gjermani, ka marrë të gjitha variantet e një pamjeje engjëllore dhe shumë të kënaqur. Ndërsa Charlotte ka shpërthyer në të qara duke u rrëzuar edhe në tokë e duke këmbëngulur të mos hipi në aeroplan, nga fotot vihet re edhe sikleti që po përjeton mamaja e saj Dukesha e Kambrixhit Kate. /opinion.al

 

Pas