InstaBIZ

Princ Harry tregon takimin e parë me Meghan: Ishim në supermarket


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:48 - 14/05/21 |
Opi Nion

Princi Harry ka zgjedhur të ndajë me të gjithë disa të pathëna në lidhje me fillimet e lidhjes së tij me Meghan Markle.

Harry I ndau sekretet e tij gjatë podcastit Armchair Expert me Dax Shepard. Teksa kujtoi kohërat kur takoheshin fshehurazi dhe mundoheshin ta mbanin sekret lidhjen e tyre.

Herën e parë që Meghan dhe unë u takuam, kishte në një supermarket në Londër. Bënim sikur nuk njiheshim, i dërgonim mesazhe njëri-tjetrit nga ana tjetër e rafteve”, tha ai.

“Kishte njerëz që më shikonin, duke më drejtuar vështrime të çuditshme dhe më afroheshin, më përshendesnin ose më thoshin diçka, kurse unë qëndroja aty, duke i dërguar mesazhe Meghan. Kështu që ishte bukur. Kujtoj se kisha një kapele bejsbolli dhe shikoja poshtë në dysheme… duke u përpjekur të mos njihesha”, u shpreh Harry.

Princi Harry foli edhe rreth faktit se si Meghan nuk e kishte pritur që nuk do të ishte në gjendje ta jetonte jetën normalisht kur të martohej dhe kjo prej postit që Harry mbante.

Princ Harry shtoi se Meghan, tani që e njeh jetën mbretërore, thotë: “Ju nuk keni nevojë të jeni një princ. Ju mund të krijoni një jetë që mund të jetë më e mirë se e çdo princi apo princeshe”./Opinion.al

Pas