Kryesore

Primaret e Berishës/Balla: Produktet që vijnë nga “non grata” janë “non grata”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 31/01/22 |
Opi Nion

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla është pyetur nga gazetarët se si i sheh kandidatët që dolën nga primaret dhe a i sheh PS si kundërshtarë për zgjedhjet e pjesshme më 6 mars.

Balla tha se do përgjigjej në aspektin personal dhe jo si kreu i grupit parlamentar Socialist dhe u shpreh se:

Non grata” mbetet “non grata” dhe produktet që vijnë nga “non grata” janë “non grata”./Opinion.al

Pas