Aktualitet

Presidenti Ilir Meta i ftuar në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:11 - 15/04/21 |
Opi Nion

Presidenti i Republikës Ilir Meta është i ftuar mbrëmjen e sotme në emsionin “Opinion”.

Përballë një paneli gazetarësh Ilir Meta do të komentojë zgjedhjet që pritet të mbahen në 25 prill, raportin që ka me opozitën dhe mazhorancën.

Presidenti do të flasë gjithashtu edhe për raportin që ruan me LSI dhe a po përfshihet apo jo në fushatën elekorale.

Për këto çështje por dhe shumë të tjera ndiqni sot emisionin “Opinion” në orën 21:00./Opinion.al

Pas