Kronikë

Policia bllokon skafin 4.5 metra, vihen nën hetim dy vëllezër në SarandëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:01 - 13/02/22 |
Opi Nion

Policia në Sarandë ka bllokuar një mjet lundrues skaf 4.5 metra në zonën e Ksamilit ditën e sotme.

Autoritetet kanë vënë nën hetim dy vëllezër, E. SH. dhe S. SH., për shkak se janë gjetur pa dokumentacion të rregullt.

Ata janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë së Sarandës për veprime të mëtejshme dhe deri më tani akuza për të cilën po hetohen është “Peshkimi i ndaluar”./ Opinion.al

Pas