InstaBIZ

“Po gjoksin ku e le?”, modelja shqiptare i jep përgjigjen epike ndjekëses


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:07 - 17/05/19 |
el ida

Emina Cunmulaj publikoi një foto nga udhëtimi me avion privat drejt New Jerseyt. Ajo pozoi e veshur e gjitha me të zeza, ndërsa në brez mbante një çantë të kuqe.

Në mesin e shumë komentuesve, ra në sy ai i një vajze që i komentonte Eminës gjoksin e vogël.

“Po gjoksin ku e le?”, i shkruante ajo në Instagram.

Emina iu përgjigj menjëherë me një koment epik në Instagram, i cili ka marrë shumë pëlqime:

“Aty në aeroplan privat e kam lënë. Mos u bë merak motra se ai gjoks ka ushqyer dy fëmijë!”

Modelja tregohet gjithnjë e drejtpërdrejtë me ndjekëset dhe shpesh u përgjigjet kritikave dhe fyerjeve që has për veten apo familjen e saj./Opinion.al

Pas