Kronikë

Plagosen tre persona në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 06/10/22 |
Opi Nion

Tre persona janë plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Vlorë pranë shkollës “24 Maji”.

Mësohet se personat janë konfliktuar në një berberhane në lagjen 28 Nëntori. Por, më pas konflikti ka agravuar deri në përdorimin e thikës.

Mësohet se 40-vjeçari  Mexhit Arapi  ka hyrë këtë mbrëmje në berberhane, duke goditur me thikë dy punonjësit e dyqanit Kevin Nuredini 23vjeç dhe Ervis Sejko 35 vjeç.

Po ashtu, edhe forcat policore ndodhen në vendgjarje dhe po hetojnë mbi shkaqet e ngjarjes.

Pas