InstaBIZ

Pësoi infarkt, Sokol Balla flet për gjendjen e tij shëndetësore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 23/03/22 |
Opi Nion

Gazetari i njohur Sokol Balla ka reaguar pas publikimit të lajmit se kishte pësuar infarkt dhe ishte dërguar me urgjencë në spital.

Balla është shprehur se ka dalë nga spitali dhe ndodhet në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Gazetari ka patur probleme shëndetësore mbrëmjen e së hënës dhe falë ndihmës së shpejtë të mjekëve mundi t’ia dalë.

“Jam shumë mirë”, ka deklaruar drejtori informativ i Top Channel.

Pas