Life Style

Pesë modele flokësh që do t’ju “shpëtojnë” në këto ditë të nxehtaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:54 - 01/08/22 |
Opi Nion

Në këto ditë të nxehta vere, përveç veshjes, diçka tjetër për të cilën kërkoni rehati janë padyshim flokët tuaj. Në kontekstin e temperaturave të larta përkthehet në: flokë që na nxehin shumë, djersë dhe pa dëshirë për të përdorur mjete stilimi, si p.sh. tharëse ose diçka tjetër që nuk na pëlqen.

Opsioni më i mirë që kemi është t’i mbajmë flokët lart në një farë mënyre që të mos na prekin lëkurën, veçanërisht nëse janë mjaftueshëm të gjatë.

Janë pesë modele flokësh mbresëlënëse dhe mbi të gjitha të lehta për tu ktijuar qe mund t’ju ndihmojnë në këto ditë.

Kryesisht funksionojnë në flokë të gjatë ose mesatarë. Mund t’i realizoni për të shkuar në punë, për një pije në mbrëmje ose për shëtitjet tuaja në rrugicat e ishullit me pushime.

Pas