Rajoni

Përplasen dy makina, humbin jetën 4 persona në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:49 - 06/06/21 |
Opi Nion

Katër persona kanë humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur sot në rrugën Ferizaj-Shtine në fshatin Koshare të Ferizajt.

Sipas mediave kosovare, aksident janë përfshirë dy automjete, ndërkohë përveç kaqtë viktimave, një person ka mbetur i plagosur.

Në mesin e viktimave si pasojë e përplasjes mes një Audi dhe një Golfi 2, është edhe një vajzë 12-vjeçare.  Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngarjes./ Opinion.al

Pas