Aktualitet

Përmbytjet, rezulton i zhdukur 27 vjeçari, punonjës i HEC-it


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 22/11/15 |
b.f

DIBER- Një 27­vjeçar nga Dibra është shpallur i humbur, pasi ka nderprere kontaktet me familjarët prej mbrëmjes së djeshme. Dyshohet se i riu Arif Vladi mund të jetë mbytur, pasi shkoi për të pastruar kanalet e HEC­ve Lura 1 dhe 2. Por që nga ai moment familjarët kanë humbur kontaktet me 27­vjeçarin. Menjëherë shërbimet e policisë janë vënë në kërkim të punonjësit të një HEC privat. /BW/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas