InstaBIZ

“Përjetova paralizë”, Beatrix Ramosaj rrëfen se çfarë i ka ndodhur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:59 - 10/07/21 |
Opi Nion

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj ka përjetuar paralizë gjumi mbrëmjen e kaluar.

Vetë ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram këtë ndodhi duke theksuar se ishte traumatizuese pasi ishte vetëm në shtëpi.

“Përjetova paralizë gjumi mbrëmjen e shkuar pas një kohe shumë të gjatë dhe e kisha harruar se sa traumatizuese është kjo gjë. Akoma dhe më e keqe kur je vetëm në shtëpi”, shkruan Beatrix Ramosaj.

 

Pas