Kronikë

Përfshihet nga zjarri parkingu i një pallati në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:16 - 31/05/21 |
Opi Nion

Parkingu i një pallati është përfshirë nga zjarri ditën e sotme në rrugën “Dritan Hoxha” në Tiranë.

Mësohet se zjarri është konstatuar rreth orës 17:35, ndërkohë Policia dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë evakuimin e banorëve.

Aktualisht, zjarrfikësit po punojnë për shuarjen e flakëve.  Grupi hetimor i mbërritur në vendin e ngjarjes po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./ Opinion.al

Pas