Kryesore

Parashikimi i motit, 28 Gusht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:07 - 28/08/20 |
el ida

Sipas MeteoAlb, i gjithë rajoni i Mesdheut është përfshirë nga kushtet e qëndrueshme atmosferike për pasojë edhe në vendin tonë moti do jetë me kthjellime deri pas mesditës, kurse në zonat malore do kemi shfaqe të vranësirave të lehta.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 17°C deri në 39°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor-Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./Opinion.al

Pas