Kryesore

Parashikimi i motit, 27 mars 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:06 - 27/03/21 |
Opi Nion

Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat do të jenë në gjysmën lindore të vendit por pa rrezikuar rreshje.

Sipas MeteoAlb, mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim të vranësirave në territor por pa rrezikuar reshje.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në mëngjes dhe mesditë duke luhatur  vlerat ditore nga 0 deri 17°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor ndërsa në det krijohet dallgëzim 3 ballë.

Pas