Kryesore

Parashikimi i motit, 22 tetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:53 - 22/10/20 |
Opi Nion

Sot masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë kthjellime në të gjithë vendin tonë deri në mesditë.

Sipas MeteoAlb pasditja dhe mbrëmja sjellin kalime vranësirash nëpër territor, ku më të duskshme do jenë në zonat malore të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 23°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior – Veriperëndimor  duke krijuar dallgëzim i ulët./ Opinion.al

Pas