Aktualitet

Parashikimi i motit, 2 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 02/04/21 |
Opi Nion

Dita nis me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta. Por gjatë mesditës parashikohet që vranësirat të shtohen, duke krijuar në vendin tonë mundësi për reshje të pakta.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 23°C.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 6 ballë./Opinion.al

Pas