Life Style

Pacienti rrëzohet nga ambulanca dhe tërhiqet zvarrë (Video)


               Publikuar në : 13:27 - 11/05/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Bangkok të Tajlandës. Një pacientë i cili ndodhej në autoambulancë, ka dalë jashtë saj teksa mjeti ishte në ecje.

Pacienti është tërhequr zvarrë për pak metra duke përfunduar më pas në mes të rrugës. Shoferi ndaloi dhe e ka futur sërish pacientin në ambulancë sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Kur mbërriti në spital, mjekët e kontrolluan pacientin dhe për fat të mirë zbuluan se ai nuk kishte ndonjë dëmtim shtesë nga rënia e papritur./ Opinion.al

Pas