Aktualitet

OSHEE njofton stakim të energjisë, zonat dhe oraret


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:17 - 16/11/19 |
el ida

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë, më 18-22 nëntor. Teksa specifikon zonat dhe oraret, OSSHE njofton se stakimi i energjisë do të bëhet për shkak të remontit të parashikuar në NST Tec Kombinat.

Njoftimi i plotë:

Stakim, data 18-22 Nëntor?

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Tec Kombinat, në datat 18-22 Nëntor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

18 Nëntor

10:00-14:00
Private Spango, Sakollari, Alban Jegeni, Yzberisht, Vaqarr, Sharrë, Qendër Kombinat,

10:00 12:00

Private Spango, “Sakollari”, “Alban Jegeni”, Yzberisht, Vaqarr, Sharrë, Qendër Kombinat, Tec, “Rruga e Qelqit”, Parafabrikatet, Fabrika e Duhanit, Shkolla e Edukimit

19 Nëntor
09:00-13:00
Energjetika, Yzberisht

20 Nëntor
09:00-13:00

Qendër Kombinat, Tec

21 Nëntor
09:00-13:00
Privat Freeëing, Eurotrade.

22 Nëntor
09:00-13:00

Qyteti Kombinat, “Rruga e Qelqit”, Parafabrikatet, Fabrika e Duhanit, Vaqarr, Sharrë, Shkolla e Edukimit

Pas