InstaBIZ

Orinda Huta dhe Turjan Hysko në pritje të fëmijës së tyre të parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:46 - 14/03/21 |
Opi Nion

Çifti i njohur i showbizit Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti ditën e sotme përmes disa postimeve në llogaritë e tyre personale në Instagram, ku Orinda Huta shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

I pari që dha lajmin ishte Turjan Hysko i cili bashkangjitur me foton e tyre , shkruan: “Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një bebe!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)

Pas