Emisionet

“Opinion”/ Yuri Kim për zgjedhjet, presidentin dhe SPAK!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:27 - 19/05/21 |
Opi Nion

E ftuar në emisionin “Opinion” ka qenë Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim.

Gjatë një interviste 40 minutëshme me gazetarin Blendi Fevzi, Kim ka komentuar zgjedhjet elektorale të 25 prillit, raportin me Presidentin e Republikës Ilir Meta por edhe punën e SPAK.

Kjo intervistë e regjistruar një ditë më parë është komentuar në studio me Baton Haxhiun dhe Preç Zogaj./Opinion.al

Pas