Emisionet

Opinion/ Vrasja e 8-vjeçarit, si po reagon Shqipëria


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 18/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (15 nëntor)  në emisionin “Opinion” mbi temën: “Vrasja e 8-vjeçarit, si po reagon Shqipëria”.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë kanë qenë:

Erisa Xhixho,

Spartak Koka,

Paulin Vilajeti,

Orjola Pampuri,

Erges Eskiu,

Enita Mema,

Julian Kasapi

Në lidhje direkte:

Zana Avdiu

Ndërsa në pjesën e dytë dhe të tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një intervistë me një personazh të shquar në fushën akademike. Bëhet fjalë për Lea Ypi, pedagoge në London School of Economics.

Pas