Emisionet

Opinion/ Vdekja e parë dhe masat drastike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:04 - 12/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 11 Marsit në programin “Opinion” u diskutua për situatën nga koronavirusi, dhe masat drastike të marra pas vdekjes së parë të shënuar në Shqipëri.

Në klimën e masave të ashpra, cilat janë ambjentet që mbetën shqetësuese, a do vetizolohen shqiptarët, sa efikase do të jenë masat, dhe cilët janë skenarët e mundshëm, ishin disa nga cështjet e trajtuara nga paneli i përbërë nga Besnik Jakaj, Arian Mezini, Diola Dosti Albert, Dervishaj, dhe Ola Bruko.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas