Emisionet

Opinion/ Të panjohurat e Kongresit të Lushnjës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:11 - 24/07/20 |
el ida

Mbrëmjen e 22 Korrikut në programin “Opinion” u diskutua për Kongresin e Lushnjes.

Ardit Bido dhe Artan Lame diskutuan mbi të panjohurat e kësaj ngjarje të rëndësishme historike.
Cilët ishin ata që vendosën gurët e para të shtetit shqiptar, ciat ishin rreziqet e këtij shteti, cili ishte fati i atyre që u mblodhën në Kongres, cfarë u vendos në të, ishin disa nga cështjet e trajtuara në program.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas