Emisionet

Opinion/ Si u shpall pavarësia 110 vjet më parë?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:19 - 29/11/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” të së hënës (28 nëntor 2022) u diskutua për temën, “Si u shpall pavarësia 110 vjet më parë?!

 Të ftuar në studio:

  1. Esmeralda Kolaneci
  2. Ardit Bido

Në lidhje direkte:

  1. Ilir Ikonomi

Emisioni “Opinion” u fokusua në të shkuarën, ngjarjet historike të rëndësishme që i paraprinë pavarësisë si dhe ngjarjet më të rëndësishme pas shpalljes së saj.

Ndërkohë në pjesën e fundit të emisionit u transmetua një material i realizuar në vitin 2020 në Muzeun Kombëtar të Pavarësisë.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas