Emisionet

Opinion/ Si po vepron policia?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 13/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e 12 Majit në programin “Opinion” ishte i ftuar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili foli për hapjen e kufijve, masat e marra për koronavirusin, për legalizimin e kanabisit mjekësor.  Ministri Lleshaj po ashtu iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve Artan Hoxha dhe Spartak Koka.

Lidhje direkte u realizuan me gazetaret, Fatjona Medini nga Tirana dhe Xhumadije Ibrahimin për të folur për legalizimin e kanabisit në Maqedoninë e Veriut.

Po ashtu, në studio ishte dhe mjeku Renato Osmanaj i cili pretendon se kronavirusi ka qarkulluar në Shqipëri që në muajt janar-shkurt dhe ka arritur pikun në Mars.

Ndërsa në fund foli Bledi Gonxhe, drejtor i Drejtorisë së Përgjithshmë të Transportit Rrugor për të folur për një paradë makinash retro.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas