Emisionet

Opinion/ Si ndodhi skandali me turistët spanjollë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 06/09/19 |
el ida

Mbrëmjen e djeshme rinisi programi “Opinion”, në sezonin e tij të 23-të.

Si ndodhi skandali me turistët spanjollë dhe cilat janë problemet e turizmit në Shqipëri ishin disa nga pyetjet që iu shtruan të ftuarve Auron Tare, Elton Qyno, Enrik Mehmeti, Kujtim Çakrani, Belind Këlliçi, Ermal Hasimja, Iva Tiço, Blendi Klosi.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas