Emisionet

Opinion/ Shpërthimi i Ilir Metës


               Publikuar në : 16:00 - 03/07/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” drejtuar nga Blendi Fevziu e diskutua rreth konferencës së fundit për shtyp të Presidentit Ilir Meta.

Të ftuar në studio të cilët debatuan rreth toneve disi të ashpra të fjalës së Presidentit si dhe për zgjidhjen që ofroi  lidhur me krizën politike në vend ishin gazetarja Anila Basha, analisti Preç Zogaj, analisti Andi Bejtja dhe analisti Lorenc Vangjeli.

Gjithashtu për të folur rreth kësaj teme në emisionin “Opinion” ishin në lidhje telefonike ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Eduard Shalsi dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji.


Më pas pjesa e tretë e emisionit iu dedikua një inserti lidhur me turizmin nën ujë. Përmes zhytjes me profesionistë në Dhërmi mund të eksplorohet bota nënujore në bregdetit shqiptar si dhe misteret që ajo mbart ./Opinion.al/

 

Pas